DOVOLENÁ 2020

Užijte si dovolenou 2020 na Moravě v přírodním parku Pobeskydí.

Pro letošní léto a podzim jsme pro vás připravili zvýhodněné pobytové balíčky.

 

 Pobyty obsahují:

  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Zámeček (možnost přiobjednání přistýlek pro děti)
  • bohaté snídaně s volbou donášky na pokoj
  • vstup do privátní Whirlpool zóny (zdarma 1x během pobytu)
  • místo na střeženém parkovišti hotelu, uschování jízdních kol
  • mapy pro pěší a cykloturistiku
  • základní vybavení pro údržbu jízdních kol

Rezervujte svůj pobyt na našem webu http://www.zamecek-hotel.cz/rezervace/ a do zprávy uveďte DOVOLENÁ2020. Nebo nám zavolejte na tel. +420 556 752 262. Rádi vám pobyt připravíme na míru dle vašich individuálních přání.

Co u nás a v okolí zažijete?

Na kole Moravskou bránou

Hotel & Restaurace Zámeček pod hradem se nachází na okraji Starého Jičína, který je křižovatkou evropských cyklostezek. Krajina Moravské brány vybízí k cyklistickým výletům pro úplné začátečníky i pokročilé dálkové cyklisty. Trasy v okolí jsou vhodné pro silniční, trekingové i horská kola. Připravujeme pro vás také sérii cyklomap, které vás zavedou na nejzajímavější místa v okolí.

Hrady Jantarové stezky  

Významnou obchodní cestu spojující baltské země se středomořím strážily na Moravě četné hrady a pevnosti. Jeden z nich, hrad Starý Jičín se nachází v těsné blízkosti Hotelu & Restaurace Zámeček. Během několika dní můžete navštívit středověké ochránce Jantarové stezky – hrad Helfštýn, Starý Jičín, Štramberskou trúbu, Hukvaldy a Slezskoostravský hrad.

Cesty za poznáním Pobeskydí 

Starý Jičín leží na pomezí přírodního parku Pobeskydí a Moravské brány. Tyto oblasti nabízejí mnoho možností pro relaxaci a poznávání, nejsou však přetíženy turisty. V blízkém okolí se nachází rodný dům s muzeem zakladatele genetiky Gregora Johanna Mendela, v nedalekém Příboře rodný dům a muzeum Sigmunda Freuda, malebné městečko Štramberk s kamennou trúbou nebo automobilové muzeum s legendárními Tatrovkami v Kopřivnici.