Hotel Zámeček pod hradem, ubytování Nový Jičín

Pokud hledáte nadstandardní ubytování v okolí Nového Jičína, naše zařízení je pro Vás tou správnou volbou.
K dispozici je pro naše hosty celkem 18 dvoulůžkových pokojů a 4 luxusní apartmány. Každý pokoj je individuálně navržen a má své nezaměnitelné kouzlo. Dva z apartmánů mají vlastní vířivou vanu, romantické novomanželské apartmá je situováno v zámecké věži.
Pokoje jsou zařízeny moderním avšak stylovým vybavením, které doplňuje atmosféru a styl historického sklepení restaurace. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením, klimatizace, telefon s přímou volbou, vysokorychlostní připojení k internetu WiFi, televize a satelitní přijímač. Příjemným doplňkem vybavení je minibar s nabídkou nápojů, které jsou již zahrnuty v ceně za ubytování.
Pro bezpečnost a klidný spánek je pro hotelové hosty připraveno uzavřené parkoviště v areálu hotelu, které je monitorováno kamerovým systémem.
Domácí mazlíčci, kteří s vámi cestují, jsou v našem hotelu také vítáni.

Přijímáme: VISA, EUROCARD, MASTERCARD

Restaurace a společenské akce v Novém Jičíně

Mimo samotné ubytování v Novém Jičíně je součástí našich služeb i restaurace hotelu Zámeček, která je umístěna v historickém pivovarském sklepení a nabízí jak pokrmy tradiční české a moravské kuchyně, tak speciality moderní gastronomie. Centrem restaurace je rytířský salónek, unikátní prostor bývalé ledárny je určen pro speciální příležitosti jako porady, semináře, promoce a firemní večírky. Mezi místními obyvateli se traduje pověst, že tajná podzemní chodba z hradu Starý Jičín ústila právě do prostor nynější restaurace.

Při Vaší návštěvě restaurace Zámeček pod hradem si jistě vyberete z široké nabídky tradičních českých a zahraničních pokrmů a pečlivě volených vín z celého světa.

Stylová restaurace je situována v historickém sklepení, které bylo dle dochovaných historických pramenů již v osmnáctém století využíváno ke skladování piva. Jedná se o jedinečnou kamennou stavbu s vysokými klenbami.

Restaurace je rozdělena do několika stylově zařízených sekcí, které skýtají možnost ničím nerušeného stolování. Pro obchodní jednání či slavnostní příležitost je možné využít rytířského salónku pro dvanáct osob, který je zcela oddělen od ostatních částí restaurace.

Kapacita restaurace je 85 míst.
V prostorách restaurace máte možnost využít zdarma vysokorychlostního připojení k internetu WiFi. Pořádáme narozeninové oslavy, svatby, křtiny, pohřby. Střežené parkování před restaurací pro 30 automobilů.

OTEVŘENO DENNĚ

Snídaně denně: 7.00 – 9.00

Pondělí – sobota: 11.00 – 23.00

Neděle: 11.00 – 21.00

Pro rezervace prosíme volejte

Lokalita hotelu Zámeček

K přednostem umístění našeho hotelu patří spádovost mezi ubytování v Novém Jičíně, to jest výborná dostupnost do okolních měst, jako jsou Nový Jičín, Hranice na Moravě, Valašské Meziříčí či Frýdek-Místek, dále pak blízkost mezinárodního letiště Leoše Janáčka Ostrava-Mošnov a celá řada turisticky atraktivních míst. Obec Starý Jičín je křižovatkou cyklotras a tedy výborným místem pro cykloturistiku. V blízkém okolí se nachází památková rezervace Nový Jičín s ojedinělou expozicí kloboučnického muzea. Pro milovníky horských kol, turistiky, golfu, lyžování a mnoha dalších sportů nabízí dostatek příležitostí k vyžití nedaleké Beskydy. Hledáte-li ubytování v Novém Jičíně nebo jeho okolí, pak je pro Vás vzhledem k naší poloze na hranici Nového Jičína a Starého Jičína hotel Zámeček pod hradem tou správnou volbou.

HISTORIE HOTELU ZÁMEČEK

Náš hotel poskytuje hostům ubytování v Novém Jičíně a Starém Jičíně již více než 20 let. Historie hotelu a ubytování v obci Starý Jičín je však mnohem delší. Před vybudováním hotelu Zámeček Starý Jičín stál opodál zájezdní hostinec, který však v 80. letech 20. století vyhořel. Přímo naproti hotelu Zámeček stál do roku 1910 také pivovar hraběte Seilera, který byl vyhlášený v širokém okolí. Z pivovaru se zachovalo pouze sklepení, které je v současné době součástí areálu hotelu Zámeček a nachází se v něm jeho restaurace. Od založení hotelu Zámeček Starý Jičín jsme měli tu čest hostit i mnoho významných osobností z oblasti kultury i politiky. Náš hotel si oblíbil například herec Miroslav Donutil a další umělci, kteří vystupují v nedalekém Beskydském divadle v Novém Jičíně.

CENÍK / smluvní ceny

Dvoulůžkový pokoj se snídaní

2100

Vybrané pokoje je možné doplnit až dvěma přistýlkami.

Apartmá se snídaní

2900

Vybrané pokoje je možné doplnit až dvěma přistýlkami.

Apartmá 007 se snídaní

3800

Vybrané pokoje je možné doplnit až dvěma přistýlkami.